• image 3 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 4065
 • Type: Apartment
 • 1.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Vaqarr
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qira magazine në ‘’Vaqarr’’.

Jepet me qira magazine në ‘’Vaqarr’’. Mafazina ka një sipërfaqe prej 1150 m2 total, dhe eshte open space. Magazina eshte prane rruges kryesore dhe ka nje lartesi prej 8 m. Jashtë magazinës ofrohet mundësi parkimi, ka survejim 24 ore. Cmimi 3000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 1150
 • Siperfaqe neto : 1150
You dont have any videos

Prona te ngjashme