Photo

Pronat

73 000.00€ Per Shitje
Shitet apartament 2+1 pranë “Harry Fultz”
Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • Area: 90.00m2
 • 2
 • 2
107 000.00€ Per Shitje
Shitet apartament 2+1 tek rruga “Muhamet Gjollesha”
Tirana - Tirana - Rr. "Muhamet Gjollesha"
 • Area: 103.00m2
 • 2
 • 1
76 000.00€ Per Shitje
Shitet apartament 2+1 tek “Unaza e re”
Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • Area: 106.00m2
 • 2
 • 1
70 000.00€ Per Shitje
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen Myslym Keta, Tufine
Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Keta"
 • Area: 121.00m2
 • 3
 • 2
242 500.00€ Per Shitje
Shitet dyqan tek “Brryli”
Tirana - Tirana - Brryli, Rruga Bardhyl
 • Area: 88.00m2
 • 1
107 500.00€ Per Shitje
Shitet një dyqan në zonën e "Brrylit"
Tirana - Tirana - Brryli, Rruga Bardhyl
 • Area: 34.00m2
 • 1
 • 1
89 100.00€ Per Shitje
Shitet apartament 2+1 prane Ekspozites
Tirana - Tirana - prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot"
 • Area: 73.00m2
 • 2
 • 2
80.00€ Per Qira
 • Area: 126.00m2
 • 2
 • 1
49 000.00€ Per Shitje
Shitet apartament 1+1 tek rruga “Ali Demi”
Tirana - Tirana - Rr. "Ali Demi"
 • Area: 55.00m2
 • 1
 • 1

Kush jemi ne?

Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira dhe vlerësim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Me shume

Pse duhet të na zgjidhni ne

Ne kemi agjentet me profesioniste qe mund tju asistojne ne trajtimin e prones tuaj .

Ne kursejme kohen tuaj , nuk keni pse humbisni me dite te tera duke kerkuar nje prone apo duke u perpjekur per te shitur nje prone .Ne punojme per ju .

Ne ju japim zgjedhje ne nje kohe rekord ,sepse ne kemi nje database te pasur me klient bleres dhe prona .

Ne nuk ju japim vetem nje zgjidhje , ne ju japim te gjitha zgjidhjet qe nje prone ka nevoje .

Klientë të kënaqur