• image 158 600.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 4049
  • Type: Apartment
  • 0.00m2
  • Cmimi/m2: 57€
  • Tirana - Tirana - Vaqarr
  • 1

Shitet toke ne Fshatin Prush – Vaqarr.

Shitet toke ne Fshatin Prush – Vaqarr. Zona eshte mjaft e qete e paster dhe me infrastrukture te rregull, ndodhet pak kilometra larg nga kryeqyteti. Ka nje siperfaqe prej 2800 m², toka perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi dhe investimi pasi eshte e aksesueshme dhe ne rruge. Toka disponon certifikate pronesie dhe eshte e miratuar ne planin e ri te studimit zone ndertimi. Cmimi 57 euro/m2 Cmimi 158.600 euro

  • Truall/ toke : 2800
You dont have any videos

Prona te ngjashme