• image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 4015
 • Type: Apartment
 • 114.30m2
 • Cmimi/m2: 1126€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 3
 • 2
 • 4

Shitet apartament 3+1 tek ‘’Vizion Plus’’ në ‘’Don Bosko’’ .

Shitet apartament 3+1 tek ‘’Vizion Plus’’ në ‘’Don Bosko’’ . Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, ku njëra gjumi eshte matrimoniale, dy tualete dhe ballkoni. Ndodhet në katin e IV-rt të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe neto prej 114.3 m2 dhe siperfaqe bruto 124.3 m2. Apartamenti ka drite gjatë gjithë ditës, dhe disponon edhe dy garazhde në katin -1. Apartamenti ka një mobilim modern, instalime qendrore, ka grila, sistem I ncricimit është me spote. Apartamenti shitet I mobiluar me cmim 170.000 euro ose bosh 140.000 euro, gjithashtu disponon certifikate pronesie . Çmimi 1126 euro/m2 Çmimi total 140.000 euro nuk përfshihet mobilimi

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 124.3
 • Siperfaqe neto : 114.3
You dont have any videos

Prona te ngjashme