• image 8 000.00€ To rent
 • image 8 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3999
 • Type: Apartment
 • 540.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Qender
 • 1
 • 3

Ne qender jepet me qira ambient komercial.

Ne qender jepet me qira ambient komercial. Ambjenti ndodhet ne katin e -1, me fasade te ventiluar. Ka nje siperfaqe prej 540 m2, por mund te jepet edhe ambjenti tjeter qe ka te njejten siperfaqe. Ambjenti ndodhet me nje lokacion fantastik, krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj. Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe te kondicionimit. Ambienti te krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo profil biznesi. Cmimi 1.500.000 euro Cmimi per qira 8000 euro/muaj

 • Tualet (e) : 3
 • Siperfaqe totale : 540
 • Siperfaqe neto : 540
You dont have any videos

Prona te ngjashme