• image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
 • image 67 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3980
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 558€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1 në ‘’Astir’’.

Shitet apartament 2+1 në ‘’Astir’’. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120 m2, dhe ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri me ashensor.Apartamenti është I organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkoni. Apartamenti ka dritë të bollshme natyrale. Çmimi i shitjes : 67.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme