• image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
 • image 179 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3957
 • Type: Apartment
 • 87.00m2
 • Cmimi/m2: 1790€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet super apartament 2+1+2 në “Bllok” .

Shitet super apartament 2+1+2 në “Bllok” . Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 100 m2, dhe neto 87 m2, dhe ndodhet në katin e VI-të të një pallati te ri me ashensor. Është I organizuar në një dhomë ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është I investuar shumë mirë, duke filluar nga : sistemi qëndror ngrohje- ftohje, parket, pajisje elektroshtëpiake të markave më të mira, etj. Apartamenti shitet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi 179.000 euro Cmimi 1790 euro /m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 87
You dont have any videos

Prona te ngjashme