• image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
 • image 1 150.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3938
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - prane Kopshtit Zoologjik
 • 3
 • 2
 • 3

Jepet me qira apartament modern 3+1 tek ‘’Kopshti Zoologjik’’.

Jepet me qira apartament modern 3+1 tek ‘’Kopshti Zoologjik’’. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të qeta dhe të mira të Tiranës, me kushte teper cilesore me ashensor dhe i mireadministruar . Apartamenti është i organizuar ne sallon, dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi te bollshme e te ndricuara, 2 tualete te gjitha te arreduara ne menyre bashkekohore , si dhe një dhomë që shërben si studio aktualisht, por mund të vendoset edhe një krevat sipas preferencave të klientit. Apartameni eshte i shtruar me parket cilesore, ka sistem qëndror ftohje/ngrohje, grila , gjithashtu të ofron edhe një pamje fantastike nga Kopshti Zoologjik. Së bashku me apartamentin përfshihet edhe nje post parkimi që mund të zër edhe 2 makina. Cmimi 1150 euro/muaj perfshi dhe taksat

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 170
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme