• image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
 • image 88 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3933
 • Type: Apartment
 • 87.00m2
 • Cmimi/m2: 1011€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Vace Zela’’.

Shitet apartament 2+1 në ‘’Rrugën Vace Zela’’. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të pallati të ri me ashensor, me nje siperfaqe 87 m2 e organizuar në një ambjent ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të plotë hipotekor, dhe ka një orientim nga perëndimi. Cmimi Total 88.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 87
 • Siperfaqe neto : 87
You dont have any videos

Prona te ngjashme