• image 93 750.00€ For sale
 • image 93 750.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3930
 • Type: Apartment
 • 65.65m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Kodra e Diellit
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 tek ‘’Kodra e Diellit’’.

Shitet apartament 1+1 tek ‘’Kodra e Diellit’’. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 78.12 m2, dhe neto 65.65 m2 dhe ndodhet në katin e IV-rt të një pallati të ri I pajisur me ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, dhe ballkon. Apartamenti të ofron një jetesë të rehatshme dhe shumë komforte për atë që e zotëron. Orientimi I apartamentit është veri-perëndim. Cmimi 1200 euro/m2 Cmimi 93.750 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 78.12
 • Siperfaqe neto : 65.65
You dont have any videos

Prona te ngjashme