• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3924
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - prane skolles se Bashkuar
 • 2
 • 2
 • 3

Jepet apartament 2+1 me qira tek ‘’Shkolla e Bashkuar’’.

Jepet apartament 2+1 me qira tek ‘’Shkolla e Bashkuar’’. Jepet apartament me qira në një zonë të aksesueshme qira tek ‘’Shkolla e Bashkuar’’. Apartamenti ka një sipërfaqe 90 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi , ballkon, dy tualete si dhe korridor. Apartamenti ndodhet në një ndërtimi të ri cilësor të pajisur me ashensor. Apartamenti është I shtruar me parket, I pabanuar më parë. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme