• image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
 • image 2 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3909
 • Type: Apartment
 • 546.00m2
 • Cmimi/m2: 3.5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit

Jepet me qera ambjent per kopesht prane ambasades Turke

Jepet me qera ambjent per kopesht prane ambasades Turke. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 564 m2. Eshte i organizuar ne nje zyre, kater dhoma per mesimdhenie, nje kuzhine dhe ambjent ngrenje te perbashket, 2 dhoma argetimi, 6 tualete, 2 dhoma gjumi me nga 10 krevate secila dhe nje oborr te madh per argetimin e femijeve. Ambjenti eshte i gjithi i shtruar me parket, me sistem ngrohje dhe ftohje. Ndodhet ne nje zone shume te aksesueshme, larg zhurmave dhe ne mes te gjelberimit dhe ajri te paster.Ambjenti mund te jepet dhe bosh per aktivitete te tjera. Çmimi i qerase 2000€ ne muaj

 • Siperfaqe totale : 546
 • Siperfaqe neto : 546
You dont have any videos

Prona te ngjashme