• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3900
 • Type: Apartment
 • 110.00m2
 • Cmimi/m2: 4.5€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 4

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen “Vaso Pasha”

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen “Vaso Pasha” Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen “Vaso Pasha”. Apartment ndodet ne nje ndr zona me te preferuara dhe elitare te Tiranes. Ka nje organizim ne nje ambjent ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e IV-te te nje pallati ekzistues por te rikonstruktuar. Apartment eshte I mobiluar bukur me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Cmimi apartamentit eshte 500 euro ne muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 110
 • Siperfaqe neto : 110
You dont have any videos

Prona te ngjashme