• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3887
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 3

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Boso

Jepet me qira apartament 2+1 në ‘’Don Boso Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndjenjes, i përbashkët me ambjenin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualet dhe një ballkon të bollshëm. Eshtë i arreduar me shumë me shije, I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri me ashensor dhe me një sipërfaqe prej 85 m2. Cmimi 500 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 95
 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme