• image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
 • image 48 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3873
 • Type: Apartment
 • 96.00m2
 • Cmimi/m2: 500€
 • Tirana - Tirana - Pranë ish-Porcelanit
 • 2
 • 2
 • 1

Shitet apartament 2+1, në ‘’Tufine’’.

Shitet apartament 2+1, në ‘’Tufine’’. Apartamenti ndodhet në katin e I-rë banim, të një pallati të të ri me ashensor, me një sipërfaqe totale prej 96 m2. Apartamenti është I organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë gatimi, një dhomë ndenje, dy tualete, korridor, një depo dhe një ballkon. Apartamenti ka dritë dhe disponon certifikatë pronësie. Cmimi 500 euro/m2 Cmimi total 48.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 96
 • Siperfaqe neto : 96
You dont have any videos

Prona te ngjashme