• image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
 • image 345 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3860
 • Type: Apartment
 • 203.00m2
 • Cmimi/m2: 1700€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 9

Shitet apartament 3+2+2 prane sheshit Wilson tek rruga “Abdyl Frashëri”.

Shitet apartament 3+2+2 prane sheshit Wilson tek rruga “Abdyl Frashëri”. Shitet apartament 3+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në zonën e ish-bllokut, në një nga rrugët kryesore të qytetit. Apartamenti ndodhet në katin e IX-ntë të në një pallat të ri me planimetri shumë të rregullt. Apartamenti ka një sipërfaqe 203 m2 neto dhe është I organizuar në një ambjent ndenje, ambjent gatimi të vecantë, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone ku njëri ka një sipërfaqe të madhe. Orientimi është Jug-perëndim-veri, cka e bën një apartamnet të ngrohtë, dhe një ndricim gjatë ditës. Apartamenti shitet I mobiluar si në foto. Është I shtruar I gjithi me parket dhe ka sistem ngrohje-ftohje qendrore, gjithashtu ështe I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 345.000 euro Cmimi 1700 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 203
 • Siperfaqe neto : 203
You dont have any videos

Prona te ngjashme