• image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
 • image 230 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3848
 • Type: Apartment
 • 126.00m2
 • Cmimi/m2: 1825€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 9

Shitet apartament 3+1 tek rruga “Sami Frashëri”, pranë LSI-së.

Shitet apartament 3+1 tek rruga “Sami Frashëri”, pranë LSI-së. Shitet apartament 3+1 në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në zonën e ish-bllokut, në një nga rrugët kryesore të qytetit. Apartamenti ndodhet në katin e IX-ntë të banimit në një pallat të ri me planimetri shumë të rregullt. Apartamenti ka një sipërfaqe 126 m2 neto dhe është I organizuar në një ambjent ndenje dhe gatimi të përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe një ballkon. Zona e ditës ndahet nga zona e natës nëpërmjet një korridori. Orientimi është veri-perëndim, cka e bën një apartamnet të ngrohtë. Apartamenti shitet I mobiluar si në foto. Është I shtruar I gjithi me parket dhe ka kondicionerë në cdo dhomë. Ështe I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 230 000 euro Cmimi 1825 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 126
 • Siperfaqe neto : 126
You dont have any videos

Prona te ngjashme