• image 110 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3830
 • Type: Apartment
 • 67.30m2
 • Cmimi/m2: 1500€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 2
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 te Rruga Kavajes

Shitet apartament 1+1 te Rruga Kavajës . Shitet apartament 1+1 pranë Rruges Kavajës. Apartamenti ka një sipërfaqe 67 m2 është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, nje dhomë gjumi dhe nje tualet .Ndodhet në katin I të një pallati ekzistues, gjithashtu ka dhe një pjesë te hapur te lidhur me rrugën qe funksionon si një dyqan. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 110.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 67.3
You dont have any videos

Prona te ngjashme