• image 213 400.00€ To rent For sale
 • image 213 400.00€ To rent For sale
 • image 213 400.00€ To rent For sale
 • image 213 400.00€ To rent For sale
 • image 213 400.00€ To rent For sale
 • image 213 400.00€ To rent For sale
 • image 213 400.00€ To rent For sale
 • image 213 400.00€ To rent For sale
 • image 213 400.00€ To rent For sale
 • image 213 400.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3822
 • Type: Apartment
 • 97.00m2
 • Cmimi/m2: 2200€
 • Tirana - Tirana - Brryli
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qera ose shitet dyqan tek ‘’Brryli’’.

Jepet me qera ose shitet dyqan tek ‘’Brryli’’. Dyqani ka një sipëfaqe prej 97 m2 + 60 m2 verande, 4.5 m e larte. Dyqani është tip loft, dhe i ndarë në dy ambiente . Dyqani ndodhet në një ndërtese të re dhe multifunksionale e përshtatshme për cdo lloj biznesi. Cmimi 750 euro/muaj Cmimi I shitjes 2200 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 157
 • Siperfaqe neto : 97
You dont have any videos

Prona te ngjashme