• image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
 • image 185 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3810
 • Type: Apartment
 • 133.00m2
 • Cmimi/m2: 1284€
 • Tirana - Tirana
 • 3
 • 3
 • 7

Shitet apartament 3+1 tek kompleksi ''Garden City'' tek kthesa e Kamzes

Shitet apartament 3+1 tek kompleksi ''Garden City'' tek kthesa e Kamzes Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, tre dhoma gjumi, 3 tualete,dhe dy ballkone. Ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe totale 148 dhe neto prej 133 m2 . Ka orientim jug- lindje cka të mundëson një ndricim gjatë gjithë ditës dhe gjithashtu apartamenti është ne proces hipotekimi. Apartamenti ndodhet në një kompleks banimi me lulishte, parqe, ambjente rekreacioni per femije, dhe nder te paktet komplekse ne Tiranë qe eshte bere me norma projektimi. Nw cmim pwrfshihet edhe njw post parking 28 m2 ne -1. Çmimi total 185.000 euro

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 148
 • Siperfaqe neto : 133
You dont have any videos

Prona te ngjashme