• image 100 000.00€ To rent For sale
 • image 100 000.00€ To rent For sale
 • image 100 000.00€ To rent For sale
 • image 100 000.00€ To rent For sale
 • image 100 000.00€ To rent For sale
 • image 100 000.00€ To rent For sale
 • image 100 000.00€ To rent For sale
 • image 100 000.00€ To rent For sale
 • image 100 000.00€ To rent For sale
 • image 100 000.00€ To rent For sale
 • image 100 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3809
 • Type: Apartment
 • 123.60m2
 • Cmimi/m2: 809€
 • Tirana - Tirana - prane Casa Italia
 • 2
 • 2
 • 13

Shitet dhe jepet me qira apartament 2+1 në tek pallatet e Malajzjanit tek kompleksi "Garden City'

Shitet dhe jepet me qira apartament 2+1 në tek pallatet e Malajzjanit tek kompleksi "Garden City' Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, 2 tualete,dhe dy ballkone. Ndodhet në katin e XIII-të të një pallati të ri me ashensor, me një sipërfaqe neto prej 123.6 m2 . Ka orientim lindje cka të mundëson një ncricim gjatë gjithë ditës dhe gjithashtu apartamenti është ne proces hipotekimi. Apartamenti ndodhet në një kompleks banimi me lulishte, parqe, ambjente rekreacioni per femije, dhe nder te paktet komplekse ne Tiranë qe eshte bere me norma projektimi. Çmimi total 100.000 euro I mobiluar Çmimi per qira 300 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 123.6
 • Siperfaqe neto : 123.6
You dont have any videos

Prona te ngjashme