• image 101 920.00€ For sale
  • image 101 920.00€ For sale
  • image 101 920.00€ For sale
  Te preferuarat
  • #ID : 3799
  • Type: Apartment
  • 62.40m2
  • Cmimi/m2: 1300€
  • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
  • 6

Shitet apartament 1+1 në Rrugën ‘’Mine Peza’’.

Shitet apartament 1+1 në Rrugën ‘’Mine Peza’’. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 78.40 m2 dhe neto 62.4 m2. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, dhe është ndërtim I ri. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet. Çmimi 1300 euro/m2 Çmimi total: 101.920euro

  • Siperfaqe totale : 78.40
  • Siperfaqe neto : 62.4
You dont have any videos

Prona te ngjashme