• image 93 340.00€ For sale
 • image 93 340.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3793
 • Type: Apartment
 • 62.30m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Mine Peza"
 • 1
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 në Rrugën ‘’Mine Peza’’.

Shitet apartament 1+1 në Rrugën ‘’Mine Peza’’. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71.80 m2 dhe neto 62.3 m2. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, dhe është ndërtim I ri. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet. Çmimi 1300 euro/m2 Çmimi total: 93.340 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 71.80
 • Siperfaqe neto : 62.3
You dont have any videos

Prona te ngjashme