• image 42 900.00€ For sale
 • image 42 900.00€ For sale
 • image 42 900.00€ For sale
 • image 42 900.00€ For sale
 • image 42 900.00€ For sale
 • image 42 900.00€ For sale
 • image 42 900.00€ For sale
 • image 42 900.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3779
 • Type: Apartment
 • 66.00m2
 • Cmimi/m2: 650€
 • Tirana - Tirana - Shkozë
 • 1
 • 1
 • 2

Apartament 1+1 pranë ‘’News 24” në “Shkozë”.

Apartament 1+1 pranë ‘’News 24” në “Shkozë”. Apartamenti ndodhet në një godinë të sapopërfunduar me punime tepër cilësore sipas standarteve europiane. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 66 m2. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka hapësira të bollshme dhe planimetri të këndshme. Apartamenti është I shtruar me parket dhe është pjesërisht I mobiluar.Apartamenti është në proces hipotekimi. Çmimi 650 euro/m2 Cmimi total 42.900 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 66
You dont have any videos

Prona te ngjashme