• image 3 015.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3755
 • Type: Apartment
 • 201.00m2
 • Cmimi/m2: 15€
 • Tirana - Tirana - Bulevardi "Zogu i I"
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet njësi shërbimi me qera tek rruga “Bardhok Biba”, në qendër të Tiranës.

Jepet njësi shërbimi me qera tek rruga “Bardhok Biba”, në qendër të Tiranës. Ambjenti ndodhet pranë rrugës kryesore në një zonë shumë të pëlqyer dhe të aksësueshme shumë pranë qendrës së Tiranës. Njësia e shërbimit ndodhet në katin përdhe, në një objekt të sapopërfunduar dhe ka një sipërfaqe neto prej 201 m2. Ambienti ka shumë dritë pasi është I rrethuar me fasadë xhami, dhe ka akses të drejperdrejtë nga rruga kryesore. Ambjenti është I ndarë në tre ambjente të tjera prej 62 m2, mund te jepen të ndara ose I gjithi bashkë. Mund të shërbejë për klinikë, zyrë, farmaci etj. Cmimi 15 euro/m2 Cmimi 3015 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Siperfaqe totale : 201
 • Siperfaqe neto : 62
You dont have any videos

Prona te ngjashme