• image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
 • image 270.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3734
 • Type: Apartment
 • 72.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 1
 • 1
 • 2

jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi “Green City”.

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi “Green City”. Jepet me qira aprtament 1+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë tek kompleksi ''Green City'' i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit. Apartamenti ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në katin e II-të me nje siperfaqe prej 72m2. Cmimi 250 euro/muaj + 20 euro parkimi ne muaj ne -1.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 72
 • Siperfaqe neto : 72
You dont have any videos

Prona te ngjashme