• image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
 • image 650 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3731
 • Type: Apartment
 • 508.00m2
 • Cmimi/m2: 1000€
 • Tirana - Tirana - Rr."Fortuzi"
 • 8
 • 8

Shitet vilë 3-katëshe pranë rrugës “Fortuzi” .

Shitet vilë 3-katëshe pranë rrugës “Fortuzi” . Vila është tre katëshe me një sipërfaqe prej 508 m2 ndërtim të organizuar në tre kate dhe sipërfaqe trualli prej 287 m2. Kati i I-rë ka një sipërfaqe prej168 m2 është i organizuar në tre garzoniere. Kati 2-të: ka një sipërfaqe prej 200 m2 është i organizuar nga: një ambjent ndenje, një ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, ku njëra prej tyre është dhoma matrimoniale një tualet , një verandë të madhe, si dhe një ballkon të mbushur me pemë. Secila nga dhomat është e pajisur me kondicioner. Kati i 3-të: ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe organizohet nga tre garzoniere.Orientimi Jug- Lindje-Perëndim. Vila disponon certifikatë pronësie. Vendodhja e viles si dhe numri I dhomave e ben mjaft te favorshme per jetese, por edhe per zhvillim biznesi, si : hotel, motel etj. Cmimi 650’000/ euro

 • Tualet (e) : 8
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 795
 • Truall/ toke : 287
 • Siperfaqe neto : 508
You dont have any videos

Prona te ngjashme