• image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
 • image 160 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3710
 • Type: Apartment
 • 103.00m2
 • Cmimi/m2: 1553€
 • Tirana - Tirana - Liqeni I tiranes
 • 2
 • 2
 • 9

Shitet apartament 2+1 pranë Teatrit Turbina tek ‘’Liqeni’’.

Shitet apartament 2+1 pranë Teatrit Turbina tek ‘’Liqeni’’. Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 115 dhe neto 103 m2 dhe ndodhet në katin e IX-të të një pallati të ri me dy ashensor. Është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe dy ashensor. Apartamenti të ofron një jetesë të rehatshme dhe shumë komforte për atë që e zotëron, është I shtruar me parket druri dhe shitet pjesërisht I mobiluar. Apartamenti është I pajisur me certifikate pronësie. Apartamenti Cmimi 160.000 euro Cmimi 1553 euro/m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Siperfaqe neto : 103
You dont have any videos

Prona te ngjashme