• image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
 • image 72 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3698
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1, ne Rr.”Myslym Shyri”.

Shitet apartament 2+1, ne Rr.”Myslym Shyri”. Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 80 m2, dhe ndodhet në katin e V-të. Apartamenti është i organizuar në disa ambjent ndenje, një kuzhinë të vecantë, dy dhomna gjumi , një tualet dhe një ballkon. Apartamenti eshte me certificate pronesie. Cmimi 900 euro/m2 Cmimi total 72.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme