• image 195 000.00€ For sale
 • image 195 000.00€ For sale
 • image 195 000.00€ For sale
 • image 195 000.00€ For sale
 • image 195 000.00€ For sale
 • image 195 000.00€ For sale
 • image 195 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3687
 • Type: Apartment
 • 117.00m2
 • Cmimi/m2: 1500€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 4

Shitet super apartament 2+1+2 në “Bllok” .

Shitet super apartament 2+1+2 në “Bllok” . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2, dhe ndodhet në katin e IV-ërt të një pallati te ri. Është I organizuar në një dhomë ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti është I investuar shumë mirë, duke filluar nga : sistemi qëndror ngrohje- ftohje, parket, pajisje elektroshtëpiake të markave më të mira, etj. Cmimi 195000 euro! Cmimi/m2 1500 euro /m2

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Siperfaqe neto : 117
You dont have any videos

Prona te ngjashme