• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3684
 • Type: Apartment
 • 165.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - te Liqeni
 • 3
 • 2
 • 5

Jepet me qira Dublex 3+1 në një kompleks të ri në Tiranë, tek “Liqeni”.

Jepet me qira Dublex 3+1 në një kompleks të ri në Tiranë, tek “Liqeni”. Dublexi ka një sipërfaqe prej 165 m2 dhe është i organizuar në një sallon të madh ndenjie, ambient gatimi dhe ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, me nje pamje shume te bukur. Apartamenti është i mobiluar deri në detaje, i pajisur me sistem ngrohje qëndrore. Stili modern i mobilimit të jep qetësinë e duhur për një jetesë komode. Çmimi 700 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 165
 • Siperfaqe neto : 165
You dont have any videos

Prona te ngjashme