• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3673
 • Type: Apartment
 • 160.00m2
 • Cmimi/m2: 1.6€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet apartament 2+1 me qera në zonën e ish-Bllokut tek Ciocolattini

Jepet apartament 2+1 me qera në zonën e ish-Bllokut ne rrugen "Ismail Qemali" Apartamenti ka një sipërfaqe prej 160 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, një ambjent gatimi dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti gjendet në katin e dytë të një ndërtimi të ri. Është i mobiluar plotësisht. Cmimi 1150 euro/muaj perfshire taksat

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 160
 • Siperfaqe neto : 160
You dont have any videos

Prona te ngjashme