• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3647
 • Type: Apartment
 • 260.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 4
 • 3

Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek ‘’Rruga Fuat Toptani’’.

Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek ‘’Rruga Fuat Toptani’’. Vila ka një sipërfaqe totale prej 260 m2 dhe është I organizuar në tre kate. Kati i pare i viles eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie me kuzhine te perbashket dhe nje tualet. Kati i dyte organizohet ne 1 dhome gjumi dhe nje tualet dhe dy ballkone. Kati i trete organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje tualet dhe verande. Vila ka oborr dhe hapsire per 2 poste parkimi.

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 260
 • Siperfaqe neto : 260
You dont have any videos

Prona te ngjashme