• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3646
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1
 • 6

Jepet me qera, apartament 1+1 në zonen e “Ish Bllokut” .

Jepet me qera, apartament 1+1 në zonen e “Ish Bllokut” . Jepet me qera apartament me sipërfaqe totale 70 m2 dhe ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjie dhe kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është I mobiluar me të gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Çmimi: 500 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme