• image 46 480.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3643
 • Type: Apartment
 • 57.00m2
 • Cmimi/m2: 700€
 • Tirana - Tirana - Yzberisht
 • 1
 • 1
 • 4

Shitet apartament 1+1 në “Yzberisht”!

Shitet apartament 1+1 në “Yzberisht”! Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe ndodhet në një nga ndërtimet më cilësore të Tiranës, ka një sipërfaqe totale prej 66.4 m2, dhe 57 m2 neto. Kompleksi është në ndërtim e sipër, gjë që e bën mjaft të favorshme zgjedhjen e: katit të banimit, orientimin, cilësinë e dyerve dhe dritareve, cilësinë e pajisjeve hidrosanitare dhe ngjyrat! Cmimi 700 euro/m2! Total 46’480 euro!

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 66.4
 • Siperfaqe neto : 57
You dont have any videos

Prona te ngjashme