• image 56 900.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3636
 • Type: Apartment
 • 52.79m2
 • Cmimi/m2: 920€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 1
 • 1
 • 3

Shitet apartament 1+1 në “Don Bosko”, pranë "Vizion +"

Shitet apartament 1+1 në “Don Bosko”, pranë "Vizion +". Apartamenti ka një planimetri të rregullt dhe ndodhet në një nga ndërtimet më cilësore të Tiranës, ka një sipërfaqe totale prej 61.86 m2, dhe 52.79 m2 neto. Pallati është në ndërtim e sipër, gjë që e bën mjaft të favorshme zgjedhjen e: katit të banimit, orientimin, cilësinë e dyerve dhe dritareve, cilësinë e pajisjeve hidrosanitare dhe ngjyrat! Cmimi 920 euro/m2! Total 56’900 euro!

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 61.86
 • Truall/ toke : 9.07
 • Siperfaqe neto : 52.79
You dont have any videos

Prona te ngjashme