• image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
 • image 900.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3630
 • Type: Apartment
 • 160.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 3
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament 3+1 tek ‘’Rruga Mujo Ulqinaku’’.

Jepet me qira apartament 3+1 tek ‘’Rruga Mujo Ulqinaku’’. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy veranda dhe dy ballkone. Ndodhet në katin e V-të të nje pallati te ri me ashensor, ka një sipërfaqe prej 160m2, dhe ndodhet në një ndër pallatet më të mira të Tranës, i cili te ofron te gjitha facilietet e mundshme. Apartamenti jepet i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme për një jetesë komode, dhe orientimi është Lindje-veri-perendim cka të mundeson një ndricim gjate dites. Cmimi 900 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 160
 • Siperfaqe neto : 160
You dont have any videos

Prona te ngjashme