• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3627
 • Type: Apartment
 • 125.00m2
 • Cmimi/m2: 2€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajës
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Rruga e Bogdaneve’’.

Jepet me qira apartament 2+1 tek ‘’Rruga e Bogdaneve ’’. Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri dhe shumë cilësor me nje siperfaqe prej 125 m2. Apartamenti ka një planimetri shumë të rregullt dhe është i organizuar në sallon ndenje me ambient gatimi të përbashkët, një korridor, një dhomë matrimoniale, një dhomë fëmijësh, një tualet dhe dy veranda. Orientimi i apartamentit është lindje-perendim dhe ka ndricim natyral gjatë gjithë ditës.Apartamenti është I mobilur me të gjitha kushtet e nevojshme dhe disponon edhe kondicioner. Zona në të cilën ndodhet pallati ka të gjithë facilitetet e mundeshme për një jetesë komode. Cmimi 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 125
 • Siperfaqe neto : 125
You dont have any videos

Prona te ngjashme