• image 99 620.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3623
 • Type: Apartment
 • 110.20m2
 • Cmimi/m2: 800€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Fusha e Aviacionit’’.

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Fusha e Aviacionit’’. Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë, i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit. Apartamenti është përfunduar dhe ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në pallati të ri me ashensor, ka një sipërfaqe totale prej 124.52 m2, dhe 110.20 m2 neto. Apartamenti disponon certifikate pronesie Cmimi 800 euro/m2, Total 99.620 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 124.52
 • Siperfaqe neto : 110.20
You dont have any videos

Prona te ngjashme