• image 290 000.00€ For sale
 • image 290 000.00€ For sale
 • image 290 000.00€ For sale
 • image 290 000.00€ For sale
 • image 290 000.00€ For sale
 • image 290 000.00€ For sale
 • image 290 000.00€ For sale
 • image 290 000.00€ For sale
 • image 290 000.00€ For sale
 • image 290 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3619
 • Type: Apartment
 • 78.44m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Kavajë - Kavajë
 • 2
 • 1

Shitet vile 2-Katëshe në "Qerret" !

Shitet vilë 2-Katëshe në Qerret! Vila ka një sipërfaqe prej 78.44 m2 ndërtim dhe 615 m2 truall. Vila është e ndarë në dhomë ndenje, dhomë gatimi, dy dhoma gjumi, ballkon, tualet si dhe hapësire e gjelbert rreth shtëpisë. Vila është e mobiluar me shumë stil, cdo dhomë është e shtruar me parket dhe e pajisur me kondicioner.Pajisjet elektro-shtëpiake janë të markave më të mira. Oborri është totalisht I gjelbëruar.Vila ndodhet në një kompleks shumë të mirë dhe të qetë, me një administrim dhe mirëmbajtje mjaft të mirë! Cmimi 290.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 693.44
 • Truall/ toke : 615
 • Siperfaqe neto : 78.44
You dont have any videos

Prona te ngjashme