• image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
 • image 250 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3605
 • Type: Apartment
 • 191.00m2
 • Cmimi/m2: 781€
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 4
 • 2
 • 3

Shitet vilë pranë ‘’Freskut’’në rrugën Dalip Topi.

Shitet vilë pranë ‘’Freskut’’në rrugën Dalip Topi. Vila është 3-katëshe, e organizuar në: kati I parë ka një salon, dhomë ndenje me kuzhinë të përbashkët, dhe është totalisht I mobiluar. Kati I dytë dhe I tretë është I përshtatur për dublex, dhe nuk është I mobiluar. Vila ka një kopësht me hapsirë të gjelbër dhe ka hapsirë parkimi për dy makina. Ka një sipërfaqe trualli prej 191 m2, hapsirë banimi 320 m2 dhe garazhdi 45 m2. Vila disponon certifikatë pronësie. Cmimi 250.000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 4
 • Siperfaqe totale : 320
 • Siperfaqe neto : 191
You dont have any videos

Prona te ngjashme