• image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
 • image 145 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3584
 • Type: Apartment
 • 83.31m2
 • Cmimi/m2: 1526€
 • Tirana - Tirana - Fusha e Aviacionit
 • 2
 • 1
 • 12

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Fusha Aviacionit’’

Shitet apartament 2+1 tek ‘’Fusha Aviacionit’’. Apartamenti ndodhet në katin e 12 të një pallat të ri, me një sipërfaqe bruto prej 94.97 m2 dhe 83.31 m2 neto. Është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është i mobiluar në cdo detaj me të gjitha pajisjet e duhura, me orenditë dhe mobiljet funskionale, ka punime extra nga punimet e pallatit, që nga parketi i drurit cilesor. Eshte nje ndër komplekset ku cdo gjë eshte e organizuar qe nga shesh pushimi para, administrimi, sherbime etj. Orientimi I apartamentit është lindje-jug-perdëndim, ka dielle gjate gjithë ditës. Apartamenti shitet I mobiluar gjithashtu në cmim përfshihen edhe dy poste parkigu në -1. Cmimi Totali 145.000 Euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 94.97
 • Siperfaqe neto : 83.31
You dont have any videos

Prona te ngjashme