• image 91 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3580
 • Type: Apartment
 • 57.50m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Vlorë - Dhermi
 • 2
 • 1

Shitet apartament 2+1 në ‘’Dhermi’’.

Shitet apartament 2+1 në ‘’Dhermi’’. Apartamenti ndodhet në Dhermi me pamje fantasktike nga deti. Ka një sipërfaqe totale prej 75.9 m2 dhe 57.5 m2 neto. Punimet e apartamentit janë bashkëkohore, prona është konform me të gjitha normave ligjore në fuqi. Pallati është ndërtim I viteve të fundit, I pozicionuar në një ndër zonat më të frekuentuara nga turistës. Cmimi 1200 euro/m2 Cmimi total 91.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75.9
 • Siperfaqe neto : 57.5
You dont have any videos

Prona te ngjashme