• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3560
 • Type: Apartment
 • 200.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Him Kolli"
 • 8
 • 2
 • 3

Jepet me qira zyrë në Rrugën ‘’Him Kolli’’.

Jepet me qira zyrë në Rrugën ‘’Him Kolli’’. Zyra ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, pranë rrugës kryesore. Ambjenti është i organizuar në dy kate me një sipërfaqe totale prej 200 m2, ku në katin e parë ndodhen 4 dhoma dhe një tualet gjithashtu edhe kati i dytë është I njëjti organizim. Çmimi 1000 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 200
 • Siperfaqe neto : 200
You dont have any videos

Prona te ngjashme