• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3559
 • Type: Apartment
 • 115.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 4
 • 2
 • 3

Jepet me qira kati I dytë dhe I tretë i vilës ne zonen e ”21 Dhjetorit” Tirane.

Jepet me qira kati I dytë dhe I tretë i vilës ne zonen e ”21 Dhjetorit” Tirane. Vila është e mobiluar në menyre bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme, me një sipërfaqe prej 115 secili kat. Karakteristikat e katit të dytë: Ambjenti I ndenjies dhe kuzhina: Kënd ndenjieje, Tv , kondicioner, tavoline ngrënieje, kuzhina, sobë ( pianura 4 vatra), frigorifer, , lavaman, aspirator, dhe dhome per miqte( zyre biblioteke), nje wc +verande e jashtme .Kati I trete i organizuar në tre dhoma gjumi, dhoma matrimoniale: Krevat dopio, dollap I madh, 2 komodina, kondicioner. Dhomat e gjumit, 1- dy Krevat teke, dollap, 2- një krevat tek, dollap, dhe tualeti që përfshin Kabinë dushi, lavaman, wc, bide, pasqyrë, dollap,gjithashtu në këtë kat ndodhet edhe një ballkon i madh përpara dhe verandë e madhe nga mbrapa. Çmimi 1000 euro/muaj pa taksa

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 230
 • Siperfaqe neto : 115
You dont have any videos

Prona te ngjashme