• image 81 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3556
 • Type: Apartment
 • 90.40m2
 • Cmimi/m2: 834€
 • Durrës - Durrës
 • 2
 • 1
 • 2

Apartament 2+1 në shitje në "Gjirin e Lalzit”.

Apartament 2+1 në shitje në "Gjirin e Lalzit”. Apartament në shitje në një kompleks rezidencial në Gjirin e Lalzit, një nga projektet me moderne e me te fundit ne bregdet, ne veri te qytetit te Durresit, zhvilluar ne nje zone te virgjer dhe te rrethuar nga pishat e vilat elitare, i cili ka një kombinim mjaft të arrirë midis arkitekturës dhe natyrës bregdetare, një estetikë urbane dhe arkitektonike, funksionalitet të brëndshëm dhe relaksim të përgjithshëm që ofron deti si dhe ajrin e pastër. Format dhe vëllimet e vilës janë shkrirë bukur me njëri-tjetrin duke krijuar dinamike dhe estetike unike. Objekti ka një distancë nga deti 70 m. Apartamenti dhe ka një sipërfaqe totale prej 97.01 m2. Ndodhet në katin e 2-të të objektit 3-katësh. Organizohet në një sallon ndenjieje dhe ngrënieje, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon.Apartamenti ka një mobilim bashkekohorë. Çmimi total 81.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 97.1
 • Siperfaqe neto : 90.40
You dont have any videos

Prona te ngjashme