• image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
 • image 60 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3524
 • Type: Apartment
 • 56.00m2
 • Cmimi/m2: 1090€
 • Tirana - Tirana - Prane Shkolles "Partizani"
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 në Rrugën e ‘Thanas Ziko’’.

Shitet apartament 1+1 në Rrugën e ''Thanas Ziko’’. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. . Ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues, ka një sipërfaqe prej 56 m2. Zona që ndodhet apartamenti është një zonë e aksesueshme të Tiranës, pranë Shkollës ‘’Partizani’’. Apartamenti disponon certifikatë pronësie. Cmimi 60.000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 55
 • Siperfaqe neto : 55
You dont have any videos

Prona te ngjashme