• image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
 • image 1 000.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 3513
 • Type: Apartment
 • 123.00m2
 • Cmimi/m2: 8,1€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 4
 • 2
 • 4

Jepet me qira apartament per zyra ne Bllok, rruga “Ibrahim Rugova“.

Jepet me qira apartament per zyra ne Bllok, rruga “Ibrahim Rugova“. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore te Bllokut, apartamenti eshte i shfrytezueshem vetem per zyra. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 123 m2 te organizuar me te gjitha kushtet per nje zyre moderne. Pozicioni i apartamentit eshte teper i aksesueshme per zyra, me te gjitha pajisjet e reja dhe modern, system Chiller ose me kondicioner. Ambjenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe organizohet nga 4 ambjente te vecante pune, 2 tualete ,1 recepsion dhe 1 ballkon. Cmimi 1000 euro/muaj neto (pa taksa) .

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 123
 • Siperfaqe neto : 123
You dont have any videos

Prona te ngjashme