• image 2 000 000.00€ For sale
 • image 2 000 000.00€ For sale
 • image 2 000 000.00€ For sale
 • image 2 000 000.00€ For sale
 • image 2 000 000.00€ For sale
 • image 2 000 000.00€ For sale
 • image 2 000 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3510
 • Type: Apartment
 • 610.00m2
 • Cmimi/m2: 2500€
 • Tirana - Tirana - Kompleksi Dinamo
 • 8
 • 6

Shitet vile 4-kateshe prane kompleksit “Dinamo”.

Shitet vile 4-kateshe prane kompleksit “Dinamo”. Shitet vilë 4- katëshe prane kompleksit “Dinamo”. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 415m2 dhe 610 m2 ndertim. Vila eshte e organizuar ne 1 kat perdhe dhe 3 kate banimi. Vila shitet bosh, me kondicioner, 2 pishina, oborr dhe papafingo. Cmimi total: 2 milion euro

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 3
 • Siperfaqe totale : 2500
 • Siperfaqe neto : 610
You dont have any videos

Prona te ngjashme