• image 84 400.00€ For sale
 • image 84 400.00€ For sale
 • image 84 400.00€ For sale
 • image 84 400.00€ For sale
 • image 84 400.00€ For sale
 • image 84 400.00€ For sale
 • image 84 400.00€ For sale
 • image 84 400.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 3507
 • Type: Apartment
 • 59.00m2
 • Cmimi/m2: 1250€
 • Tirana - Tirana - Prane Stacionit te Trenit
 • 1
 • 1

Shitet apartament 1+1 në Rrugen ''Hysen Haxhi Dalliu''.

Shitet apartament 1+1 në Rrugen ''Hysen Haxhi Dalliu''. Apartamenti eshte i organizuar ne, nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e VI-te banim, me nje siperfaqe bruto prej 67,5 m2 dhe 59 m2 neto. Apartamenti ndodhet ne ndodhet në një kompleks të ri dhe eshte ne pritje te certifikates se pronesise. Cmimi 1250 euro/m2 Cmimi total 84.400 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 67.5
 • Siperfaqe neto : 59
You dont have any videos

Prona te ngjashme